Pałac

Gra Pałacowa – II edycja

Autor: Beata Maro

Z pewnością nie raz zasiadałeś na widowni w Sali teatralnej, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co czai się pod spodem? Jesteś ciekaw jak czuje się artysta przed wyjściem na scenę? Chcesz przejrzeć się w lustrze w prawdziwej garderobie i poznać Pałac Kultury Zagłębia od podszewki?

Już 12 września rusza druga edycja Gry Pałacowej: „Kultura od kulis”. To jedyna okazja by zobaczyć najbardziej niedostępne na co dzień miejsca w Pałacu Kultury Zagłębia.
Wszystkich spostrzegawczych kinomaniaków, melomanów i koneserów sztuki z żyłką do rozwiązywania zagadek i poszukujących wrażeń eksploratorów, zapraszamy do wzięcia udziału w Grze Pałacowej i do przeżycia prawdziwej przygody. 

Naprawdę warto. Prócz niezapomnianych wrażeń, na zwycięzców czekają nagrody w postaci karnetów na spektakle i koncerty organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia. 

Osoby chętne do udziału w grze prosimy o przesyłanie swojego zgłoszenia drogą elektroniczną do 10 września 2015 na adres: info@redakcja.palac.art.pl  

Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny, imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail każdego członka drużyny. Do gry przystąpić mogą zespoły 2-osobowe. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest ukończenie 16. roku życia przynajmniej przez jedną osobę w drużynie. Udział w grze jest bezpłatny. Zapisy przyjmujemy także w dniu Gry w punkcie informacyjnym PKZ.

Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Regulamin Gry