Repertuar

Znak szczególny - gra miejska | PRZENIESIONA NA 24.09.2022

Data wydarzenia:
10 Wrzesień 2022 godz. 11:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
15 zł
Bilety w sprzedaży od 18 sierpnia - wyłącznie w Kasie PKZ

INFORMUJEMY, ŻE GRA MIEJSKA ZOSTAŁA PRZENIESIONA NA NOWY TERMIN TJ. 24 WRZEŚNIA G. 10:00. INFORMACJE O WYDARZENIU TUTAJ.

10 września od 11:00 zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w miejskiej grze "na żywo" zatytułowanej Znak Szczególny, stworzonej we współpracy z Centrum Gier Furia. Gra miejska, skierowana jest do osób rekreacyjnie biorących udział w tego typu wydarzeniach. Uczestnicy wcielą się w rolę prywatnych detektywów, którzy pomagają postaci Grażyny Bacewicz w poszukiwaniu informacji i rozwiązywaniu zagadek. Celem drużyny będzie wykonanie jak największej liczby zadań, rozmieszczonych w punktach Gry. Każda z drużyn otrzyma mapę umożliwiającą zlokalizowanie punktów. Po wykonaniu wszystkich zadań uczestnicy wracają na finał do PKZ, aby ułożyć najbardziej niezwykłą historię kryminalną z wykorzystaniem wątków poznanych  w trakcie gry.

Wyróżnione zostaną 3 drużyny, które w wykonają wszystkie zadania  i stworzą ułożą najbardziej niezwykłą historię kryminalną z wykorzystaniem wątków poznanych
w trakcie gry, do godziny 14:00.

Plan gry:

  • 10:30 – odprawa drużyn w Pałacu Kultury Zagłębia
  • 11:00 – start drużyn do punktów Gry na terenie Dąbrowy Górniczej
  • 14:00 – zakończenie zadań w Pałacu Kultury Zagłębia
  • 15:00 – ogłoszenie drużyn wyróżnionych

WSPÓŁORGANIZATOR WYDARZENIA:

PARTNER WYDARZENIA: