Repertuar

Gra miejska "Biznes na start!"

Data wydarzenia:
28 Maj 2016 godz. 11:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, Wyższa Szkoła Biznesu oraz partner wydarzenia – Pałac Kultury Zagłębia, mają przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców miasta do fantastycznej zabawy podczas gry miejskiej „Biznes na start".

Zamysł jest prosty – w czasie zabawy wcielacie się we właścicieli firmy rozpoczynającej działalność. Biegając lub jeżdżąc rowerem po mieście, znajdujecie różne punkty, wykonujecie zadania - wszystko jak najdokładniej i jak najszybciej. Przyjdzie Wam się zmierzyć m.in. z biurokracją, uciążliwymi klientami, wyzwaniami promocyjnymi. Brzmi trudno? Nie ma powodów do obaw – zadania będą miały lekki i humorystyczny charakter!

Dla tych, którzy okażą przedsiębiorczy talent przewidujemy nagrody! Dla zwycięskiej drużyny mamy kamerkę sportową, która z pewnością przyda się w utrwalaniu Waszych dokonań i wyczynów. Nie zabraknie też czegoś dla innych startujących!

Gra rozpocznie się o godzinie 11:00 28 maja w Zagłębiowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. Cieplaka 1C). Startować mogą wszyscy – młodzież, rodziny z dziećmi, grupy znajomych, pary. Konieczna będzie jednak wcześniejsza rejestracja zespołów na stronie http://dabrowa-gra.evenea.pl/! Tam też zapoznacie się ze szczegółami wydarzenia.

Nie ma co czekać! Trzeba się zapisywać! Pamiętajcie liczba miejsc jest ograniczona!

Gra miejska – Biznes na start! to wydarzenie towarzyszące Dniom Dąbrowy Górniczej.