Repertuar

Kawa z Małgorzatą Pieczyńską

Data wydarzenia:
01 Grudzień 2015 godz. 17:00 - 18:30
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
10 zł

Ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Salon kultury. Kawa z Gwiazdą”, zaszczyci znakomita aktorka – Małgorzata Pieczyńska. Spotkanie poprowadzi Jacek Filus – dziennikarz Radia Katowice.

Małgorzata Pieczyńska – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Zadebiutowała w filmie „Nadzór”, wcielając się w rolę cyganki. Swój pierwszy występ na deskach teatralnych zaliczyła w 1983 roku, odgrywając Juliettę w sztuce „Mefisto”. W kolejnych latach kariery można było zobaczyć ją nie tylko w Teatrze, ale i w takich filmach jak: „Jezioro Bodeńskie”, „Krótki film o zabijaniu”, „Piłkarski Poker” czy „Quo Vadis”. Szczególnie starszemu pokoleniu utkwiła w pamięci, dzięki roli żony komisarza Olgierda Halskiego (Marek Kondrat) w kultowym serialu „Ekstradycja”. 1986 roku otrzymała nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w filmie „Komediantka”.  Ostatnio można też widzieć ją na wielkim ekranie, w drugiej części filmu „Listy do M.” oraz w spektaklu „Pokrewieństwo dusz”. Jej doświadczenie aktorskie będzie zapewne podstawą do bardzo interesującego spotkania przy kawie.

Sponsorem głównym cyklu „Salon kultury. Kawa z Gwiazdą” jest

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W chwili obecnej spółka rozpoczyna realizację strategicznego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Tworóg – Tworzeń.

Komisja Europejska w październiku 2013 roku przyznała inwestycji  status „Projektu o znaczeniu wspólnotowym”. Więcej informacji o inwestycji i znaczeniu statusu PCI dla rozwoju infrastruktury przesyłu gazu znajduje się na stronie internetowej GAZ-SYSTEM S.A.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia