Aktualności

Konkurs Śląskie Lokalnie

Autor: Olaf Otwinowski

Zdobądź  5000 zł na działania społeczne!

Rusza kolejna edycja konkursu Śląskie Lokalnie, skierowanego do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych chcących zrealizować swój pierwszy projekt społeczny. Zapraszamy na  otwarte, darmowe spotkanie informacyjne na temat możliwości ubiegania się o dotację do 5 tys zł. Śląskie Lokalnie to inicjatywa, dzięki której rozdajemy granty na oddolne inicjatywy mieszkańców województwa śląskiego. Dotacje mogą być przeznaczone na rozwój młodych organizacji pozarządowych lub realizację projektu społecznego. Mikroprojekty w III edycji konkursu mogą rozpocząć się najwcześniej 01.03.2023 roku i powinny zakończyć się przed 30.11.2023 roku. Nabór wniosków będzie trwał od 1 lutego do 2 marca.  

Spotkanie odbędzie się w Dąbrowie Górniczej, 7.02.2023 r. o godz.17, w Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ul. Henryka Sienkiewicza 6A.

Szczegóły konkursu znajdą Państwo na stronie www.fioslaskie.com

Podmiotem organizującym spotkanie jest Fundacja Klaster Innowacji Społecznych z Gliwic - Operator konkursu w województwie śląskim od 2018 roku.

Działanie finansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu NOWEFIO.