Archiwum miesięczne Grudzień 2013

PIERWSZE SPOTKANIE Z MALARSTWEM NA DESCE

Autor: Administrator
10 stycznia (piątek) 2014 roku, godzina 1600 do 2000 OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! Zapoznaj się ze zwiastunem zajęć. Zapraszamy na pierwsze zajęcia z malarstwa na desce. 10 stycznia (piątek) rozpoczynamy pracę nad przygotowaniem deski. Ten długi proces skrócimy do niezbędnego minimum, zachowując jednak technologię klejenia płótna, gruntowania (grunt kredowo-klejowy), szlifowania. Nie stosujemy gotowych gruntów dostęnych w sklepach plastycznych czy hipermarketach.
czytaj cały artykuł

Cooltura w kulturze

Autor: Grzegorz Drygała
18 grudnia br. pojawiło się nowe „dziecko” Pałacu Kultury Zagłębia, a mianowicie magazyn o nazwie Cooltura. Celem magazynu jest opis życia kulturalnego naszego miasta, co w dużej mierze powinno wesprzeć promocję młodych twórców, przybliży szerszemu gronu ludzi nieznanych oraz twórców niszowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i opiekunów na łamach magazynu będzie można śledzić poczynania swoich pociech, poprzez różnego rodzaju reportaże i fotorelacje, recenzje i małe formy felietonów.
czytaj cały artykuł

CHOINKI

Autor: Administrator
Jak co roku o tej porze w Unikacie tworzyliśmy efektowne ozdoby świąteczne. W tym roku na  warsztatach przybyłe panie miały do wyboru zrobienie choinki z makaronu i z piórek. W sympatycznej atmosferze udało się stworzyć piękne dzieła. Największym powodzeniem cieszyły się choinki z piórek, robione po raz pierwszy przez uczestniczki - efekty możecie oglądać na zdjęciach. Zapraszamy na kolejne warsztaty - decoupage już w styczniu!
czytaj cały artykuł

MIKOŁAJKI

Autor: Administrator
Grudzień to czas prezentów i choinki, a postać którą bezgranicznie kochają wszystkie dzieci i nie tylko to święty Mikołaj. Oto zawitał i do nas. PKZ Klub Osiedlowy UNIKAT KLIK PKZ Świetlica Środowiskowa w Łośniu KLIK PKZ Świetlica Środowiskowa w Okradzionowie KLIK  PKZ Klub Osiedlowy HELIKON KLIK PKZ Świetlica Środowiskowa w Antoniowie KLIK PKZ Świetlica Środowiskowa w Strzemieszycach Małych KLIK
czytaj cały artykuł

Strony