Aktualności

Kawa z uśmiechem Jolanty Fraszyńskiej

Autor: Edyta Piekoszewska

„Co Pani robi, że tak pięknie i młodo Pani wygląda?” – zapytana na spotkaniu w PKZ Jolanta Fraszyńska odpowiedziała: „Po prostu się uśmiecham…”. I taki też był wtorkowy wieczór w pałacu spędzony z Jolantą Fraszyńską – pełen uśmiechu, optymizmu i pozytywnej energii. Podczas spotkania z publicznością realizowanego w ramach cyklu „Salon kultury. Kawa z Gwiazdą”, aktorka opowiadała o swojej drodze zawodowej, rolach teatralnych i filmowych, udziale w programach telewizyjnych oraz o życiu prywatnym. A wszystko zaczęło się w Mysłowicach skąd pochodzi artystka. Na spotkaniu pojawili się przyjaciele z dawnych lat – ze szkoły podstawowej oraz ze Studium Wychowania Przedszkolnego, które ukończyła przed rozpoczęciem studiów w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. Były wspomnienia i anegdoty, również i te związane ze śląsko-zagłębiowskimi animozjami. Na zakończenie nie zabrakło wspólnych zdjęć i rozdawania autografów.

Szczegółowa relacja ze spotkania (naszemiasto.pl)

Galeria zdjęć (idabrowa.pl)

Sponsorem głównym cyklu „Salon kultury. Kawa z Gwiazdą” jest

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W chwili obecnej spółka rozpoczyna realizację strategicznego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Tworóg – Tworzeń.

Komisja Europejska w październiku 2013 roku przyznała inwestycji  status „Projektu o znaczeniu wspólnotowym”. Więcej informacji o inwestycji i znaczeniu statusu PCI dla rozwoju infrastruktury przesyłu gazu znajduje się na stronie internetowej GAZ-SYSTEM S.A.

Zdjęcia: Mateusz Makselon