Repertuar

Spektakl teatralny "Andropauza 2"

Data wydarzenia:
24 Maj 2015 godz. 19:00 - 21:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter I - 80 zł
Parter II - 70 zł
Balkon I - 60 zł

Bilety także do nabycia w zewnętrznym punkcie sprzedaży online KUP BILECIK

Autor: Jan Jakub Należyty; Reżyseria: Maciej Damięcki; Producent: Leszek Kwiatkowski

Choreografia: Ewa KuKlińska; Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska-Należyty i Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska; Kierownictwo muzyczne: Robert Obcowski; Przygotowanie wokalne: Dorota Wasilewska; Reżyser dźwieku i światła: Mariusz Telicki

O spektaklu:

Nie ma niewiast w naszej chacie"… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego "Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium" zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance". Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.

źródło: www.andropauza.info

autor zdjęcia: Agencja Reklamowa Halftone

Organizator spektaklu:

Krzysztof Drozdz - Estrada Katowicka
tel. 32 241 34 34, kom. 502 319 961

www.estradakatowicka.pl

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia