Repertuar

PIWNICA - Ofelia

Data wydarzenia:
22 Marzec 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
15 zł

PIWNICA to cykl koncertów młodej muzyki. Raz w miesiącu scena Piwnicy Teatralnej gości obiecujące młode, polskie zespoły wykonujące różnorodną muzykę alternatywną. W ciekawej przestrzeni Piwnicy rozbrzmiewa muzyka elektroniczna, indie-pop, jazz i wiele innych. Można usłyszeć zespoły występujące na festiwalach muzycznych, startujące w konkursach, będące na początku swojej muzycznej kariery i prezentujące wysoki poziom artystyczny, połączony ze świeżą energią.

Marcowy koncert w PIWNICY wykona Ofelia. Swój debiutancki materiał zaprezentuje już 22.03 o godz. 19:00.

Ofelia to polska wokalistka i multiinstrumentalistka o niezwykłym głosie. Autorka tekstów i piosenek inspirowanych latami siedemdziesiątymi. Na krążku zadebiutuje jesienią 2018 r., ale jej muzyczne dokonania można znaleźć na popularnych kanałach streamingowych takich jak Spotify, Tidal czy Deezer. Wystąpiła na Sofar Sounds Warsaw, Sofar Sounds New York oraz w wielu miastach w Polsce w ramach jesiennej trasy w 2016 r. oraz Trasy Ćmy w 2017 r. Ofelia: FB | Instagram.

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia