Repertuar

Halo! Halo! Mikołaju! - Niedzielne Poranki Teatralne | BRAK BILETÓW

Data wydarzenia:
04 Grudzień 2022 godz. 10:30
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
25 zł

Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane. Wszystkich chętnych zapraszamy na przedstawienie pt. Zimowa przygoda, które odbędzie się 6 grudnia o 18:00 w Pałacu Kultury Zagłębia. Na wszystkich małych widzów będą czekać dodatkowe atrakcje!

4 grudnia o 10:30 w  Sali Teatralnej Domu Kultury w  Ząbkowicach odbędzie się mikołajkowa odsłona cyklu Niedzielne Poranki Teatralne! Na scenie wystąpią aktorzy theART Agencja Artystyczna Katowice z przedstawieniem pt.; „HALO! HALO! MIKOŁAJU” . Po spektaklu odbędzie się spotkanie z brodaczem w czerwonym kubraku, który wręczy najmłodszym prezenty.

Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja. Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie. Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty? Zapraszamy na nasz program mikołajkowy „Halo! Halo! Mikołaju!”

Będziemy się świetnie bawić i jednocześnie uczyć, ponieważ nasz program zawiera elementy dydaktyczne. Dowiemy się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze, nauczymy się wspólnie piosenki i zimowego tańca.

Czas trwania: ok. 50 minut + rozdawanie prezentów

REGULAMIN

Warunkiem udziału w imprezie jest zakup biletu zarówno dla dziecka, jak i rodzica/opiekuna prawnego. Prezenty dla dzieci zapewniają rodzice/prawni opiekunowie. Należy je dostarczyć do Działu Organizacji Imprez Domu Kultury Ząbkowice w dniach 28.11.2022 - 1.12.2022 w godz. 8:00 -16:00. Prezent należy czytelnie opisać imieniem i nazwiskiem dziecka. Za przekazanie i pozostawienie prezentu w miejscu innym niż wymienione powyżej, Organizator nie ponosi odpowiedzialności. Dostarczanie prezentów jest dobrowolne.

 

Lokalizacja na mapie