Repertuar

Bajkowe Mikołajki (dzień II) - Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej

Data wydarzenia:
07 Grudzień 2019 godz. 09:30 - 14:00
Lokalizacja:
Pałac Kultury Zagłębia
Ceny biletów: 
wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona
Bezpłatne wejściówki dostępne będą w Kasie PKZ oraz na www.palac.art.pl/bilety.palac.art.pl od 15 listopada

Dzień drugi Bajkowych Mikołajek w Pałacu Kultury Zagłębia! Pokazy filmowe, spotkania autorskie, warsztaty plastyczne, czytanie dla dzieci, wystawy tematyczne i inne atrakcje czekają na Was 7 grudnia od 9:30 w dąbrowskim pałacu w ramach Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Fundacją Czas Dzieci. 

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej - po pierwsze międzypokoleniowy, ponieważ to w rodzinie kształtowane są pozytywne nawyki i miłość do literatury, która burzy mury generacyjne i zbliża ze sobą ludzi w różnym wieku. To literatura jest inspiracją i pretekstem do ważnych rozmów oraz spędzania wspólnie wolnego czasu. Po drugie festiwal, ponieważ kontakt z literaturą może być świętem, a projekt zrzesza aż 10 miast w całej Polsce, co czyni go największą imprezą promującą czytelnictwo wśród dzieci w naszym kraju. 

Bajkowe Mikołajki (dzień II) program:

 

Atrakcje dodatkowe: Ożywić nieożywione - świat lalek teatralnych, wystawa w przestrzeniach Sali Teatralnej. Ekspozycja we współpracy ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora w Katowicach Ateneum oraz Teatrem Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie. Wstęp wolny.

UWAGA! Wstęp na wydarzenia w ramach festiwalu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki dostępne będą w Kasie Pałacu Kultury Zagłębia, na www.palac.art.pl oraz bilety.palac.art.pl od 15 listopada br.

BAJKOWE MIKOŁAJKI (DZIEŃ I) - SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

REGULAMIN

Lokalizacja na mapie