Wynajem sal w Domu Kultury Ząbkowice

 

Sala Teatralna o powierzchni 353m2, dysponuje 250 miejscami. Scena o wymiarach 7,5 m x 4,3 m. Głębokość sceny licząc od okna wynosi 5,5 m, a szerokość 10 m. Po prawej i lewej stronie sceny znajdują się schody wejściowe. Na zapleczu sceny do dyspozycji 3 garderoby (bezpośrednie przejście ze sceny).

Sala Widowiskowo–Wystawiennicza o powierzchni 288m2. Może być przeznaczona do organizacji różnego rodzaju wystaw oraz prezentacji.

Sala Kameralna o powierzchni 134m2, dysponuje 60 miejscami. Wyposażona w małą scenę oraz krzesła i stoliki. Może być wykorzystana zarówno do ustawienia konferencyjnego, jak również bankietowego. Odbywają się na niej różnego rodzaju koncerty kameralne, spotkania autorskie oraz kiermasze.

Sala Lustrzana o powierzchni 99m2. Sala w formie kwadratu, po środku dwa słupy z lustrami. Może być wykorzystana zarówno do ustawienia konferencyjnego, jak również bankietowego. Odbywają się na niej różnego rodzaju spotkania i kiermasze.

W PKZ Domu Kultury Ząbkowice istnieje możliwość wynajęcia sal po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i charakteru spotkania. W celu sporządzenia umowy niezbędna jest pisemna informacja dotycząca rodzaju imprezy oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej. Istnieje możliwość nagłośnienia, dodatkowego oświetlenia scenicznego oraz zamontowanie ekranu z rzutnikiem, za dodatkową opłatą po wcześniejszym ustaleniu i przedstawieniu ridera obsłudze technicznej.

Cenniki wynajmu wszystkich powierzchni użytkowych oraz sprzętu i obsługi znajdują się w zakładce DO POBRANIA

Fot. Marek Wesołowski

Kontakt:
Edyta Latos
edyta.latos@palac.art.pl
tel. 32 733 87 92

Agata Mikonowicz
agata.mikonowicz@palac.art.pl
tel. 32 733 87 92

 

 

 

Tagi:  wynajem