Repertuar

Michał Szpak - koncert Classica Tour

Data wydarzenia:
07 Kwiecień 2018 godz. 20:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter I - 125 zł
Parter II - 100 zł i 85 zł
Balkon - 85 zł

7 kwietnia o 20:00 do murów 60-letniego Pałacu Kultury Zagłębia po raz pierwszy zawita niezwykle utalentowany i charyzmatyczny wokalista, jeden z najlepszych głosów w Polsce - Michał Szpak. Artysta wystąpi wraz ze swoją siostrą, śpiewaczką operową Marleną Szpak oraz zespołem Classic Sisters.

Michał Szpak to 27-letni artysta, szerszemu gronu odbiorów pierwszy raz zaprezentował się w programie X Factor, gdzie zachwycił swoimi możliwościami wokalnymi i doszedł do finału. Sześć lat temu wydał swoją pierwszą EPkę. W 2013 roku wygrał Festiwal w Zielonej Górze. Od tego czasu dojrzał emocjonalnie i muzycznie. Wszystko, czego dowiedział się o życiu, o ludziach jak i o sobie samym - rzeczy dobre i złe, radość, smutek - znajdują ujście w piosenkach, które znalazły się na jego albumie. Byle być sobą to album do bólu szczery i autentyczny. W 2016 roku reprezentował Polskę na Konkursie Eurowizji, gdzie zajął 8. miejsce. Rok później zasiadł w fotelu jurora w polskiej edycji programu The Voice oraz wydał nowy singiel Don’t Poison Your Heart. Artysta obecnie ruszył w nową trasę zatytułowaną Classica Tour, podczas której prezentuje swoje największe przeboje w niezwykłych rockowo-klasycznych aranżacjach oraz niezapomniane duety. Wszystko to w magicznej oprawie wizualnej.

Organizator:
Impresariat Artystyczny ADRIA
info@adria-art.pl
Arkadiusz Książka
tel. 509 992 671

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia