Repertuar

Kolędy wielkie - koncert Ani Wyszkoni

Data wydarzenia:
09 Grudzień 2017 godz. 19:30
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter I - 100 zł
Parter II - 90 zł
Balkon - 75 zł

Bardzo nam przykro, ale z przyczyn niezależnych od Pałacu Kultury Zagłębia, koncert świąteczny Ani Wyszkoni został odwołany.

9 grudnia o godzinie 19:30 poczujemy prawdziwą atmosferę świąt Bożego Narodzenia, dzięki koncertowi Kolędy wielkie w wykonaniu znanej przez wszystkich i lubianej wokalistki Ani Wyszkoni. W programie koncertu usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy. Koncert odbędzie się w zastępstwie za wcześniej planowany koncert Gwiazdo świeć, kolędo leć.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Obecnie obchodzi jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. W marcu 2017 roku ukazała się płyta Anny Wyszkoni Jestem tu nowa, którą promują piosenki Oszukać los oraz Nie chcę cię obchodzić. Wokalistka ma również na koncie albumy Pan i pani (2009) oraz Życie jest w porządku (2012) – obydwa osiągnęły status podwójnej platyny. Pochodzą z nich piosenki Czy ten pan i pani, Z ciszą pośród czterech ścian, Zapytaj mnie o to, kochany czy W całość ułożysz mnie.  Jej solowy dorobek płytowy uzupełnia świąteczny album Kolędy wielkie (2015).

Każdy jej koncert to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. W jej świątecznym repertuarze, prócz najbardziej znanych polskich kolęd, jak Dzisiaj w Betlejem, Jezus malusieńki, Bóg się rodzi czy Lulajże, Jezuniu, znalazła się jedna mało znana, staropolska pastorałka Wielkie nieba, a także zachowana w świątecznym klimacie i promująca płytę piosenka Od nieba do nieba. Utwór ten oddaje magię i piękno świąt Bożego Narodzenia, dotykając jednak także tematów bardziej uniwersalnych. Podczas koncertu Anna Wyszkoni wykona także największe przeboje z 20 lat pracy na scenie.

Zamówienie biletów grupowych - tel. 794 759 447 (przy zamówieniach grupowych istnieje możliwość uzyskania zniżek).

Organizator:
Muzyczny Teatr Śmiechu
teatrsmiechu@impresariat.eu
tel. 786 139 702
www.teatrsmiechu.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia