Archiwum miesięczne Lipiec 2014

FOTORELACJA Z AKCJI LATO - DOM KULTURY ZĄBKOWICE

Autor: Administrator
Fotorelacja z Akcji Lato 2014 w PKZ – Domu Kultury Ząbkowice „Wakacyjny Misz masz” Były zajęcia: plastyczne, w tym plener malarski, sportowo  - rekreacyjne, podchody, nauka piosenek turystycznych, zajęcia taneczne , spotkanie z policjantem, leśnikiem , sondaż uliczny, zajęcia komputerowe , zajęcia w bibliotece,  ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczka autokarowa do Jura Parku w Krasiejowie, przystanek wakacje. Zapraszamy na II część Akcji Lato od 18.08- 29.08.2014
czytaj cały artykuł

KONCERT W PAKU ZIELONA

Autor: Administrator
Już w najbliższą niedzielę 27 lipca o godzinie 17:00 kolejny koncert Sojka Band w Paku „Zielona” (obok fontanny). Dąbrowski zespół działający od 2004 roku jak zwykle porwie publiczność do tańca. W szerokim repertuarze znajdziemy utwory Zauchy, Blues Brothers, Jamesa Browna i inne. Na scenie poza muzykami zobaczymy dwie piękne Panie (Agnieszka Ozorek i Elżbieta Gawlak) i niezwykle charyzmatycznego mężczyznę (Grzegorz Janus). Wszystkich fanów obecnych i przyszłych serdecznie zapraszamy!
czytaj cały artykuł

ZAGOSPODARUJ TEREN WOKÓŁ POGORII III

Autor: Administrator
8 lipca przeprowadzone zostały ankiety wśród osób, które przyjechały wypoczywać na terenie zbiornika wodnego Pogoria III. Prosta ankieta ma pozwolić uzyskać informację w jakiej formie spędza się czas na Pogorii, kiedy i gdzie najczęściej, a także w jaki sposób Pogoria powinna się rozwijać. Informacje te mają posłużyć do rozpoczęcia dyskusji podczas warsztatów, które odbędą się 17 lipca o godz. 15.00 w Centrum Sportów Letnich i Wodnych przy zbiorniku wodnym Pogoria III, na które serdecznie zapraszamy.
czytaj cały artykuł

FOTORELACJA Z AKCJI LATO 2014 KO PIĘTERKO

Autor: Administrator
Fotorelacja z Akcji Lato 2014 w PKZ – Klub Osiedlowy Pięterko „Wakacyjna Podróż z Pięterkiem” Zabawy z klanzą „cukierek, sałatka owocowa, bilard i inne. Zawody latawców. Zajęcia w CSiR – przy Pogorii III  - dogoterapia i praktyczne zajęcia – prezentacja ratownictwa wodnego z użyciem psów rasy nowofundland. Wizyta w Miejskim Muzeum „Sztygarka” oraz w Parku Militarno – Historyczny „Ordon”
czytaj cały artykuł

Efekt finalny warsztatów filmowych

Autor: Grzegorz Drygała
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który powstał w ramach warsztatów realizowanych w kinie Kadr w dniach 23-27.06.2014. Udział w nich wzięło 13 uczniów z Gimnazjum nr 7 (ZS nr 3) w Dąbrowie Górniczej.  Organizowane warsztaty filmowe miały na celu przybliżyć młodzieży prace na planie filmowym i ukazać proces produkcji filmu. Najważniejszym elementem zajęć była współpraca między uczestnikami oraz ich czynny udział w procesie tworzenia. Nad całością produkcji czuwał specjalista w dziedzinie filmoznawstwa dr Marcin Skorek, a montażem zajęli się członkowie AKFu. Ponad to, wars
czytaj cały artykuł