Pałac

ZAGOSPODARUJ TEREN WOKÓŁ POGORII III

Autor: Administrator

8 lipca przeprowadzone zostały ankiety wśród osób, które przyjechały wypoczywać na terenie zbiornika wodnego Pogoria III. Prosta ankieta ma pozwolić uzyskać informację w jakiej formie spędza się czas na Pogorii, kiedy i gdzie najczęściej, a także w jaki sposób Pogoria powinna się rozwijać. Informacje te mają posłużyć do rozpoczęcia dyskusji podczas warsztatów, które odbędą się 17 lipca o godz. 15.00 w Centrum Sportów Letnich i Wodnych przy zbiorniku wodnym Pogoria III, na które serdecznie zapraszamy.

Osoby, które nie miały możliwości wypełnienia ankiety na Pogorii, zachęcamy do wypełnienia jej w wersji elektronicznej (tutaj) . Można także zgłaszać uwagi ogólne na adres mailowy ngo.dabrowagornicza@gmail.com. Na uwagi czekamy do 16 lipca br.

Spotkanie, które odbędzie się 17 lipca będzie miało charakter warsztatowy z udziałem ekspertów z Fundacji Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, pracowników Urzędu Miejskiego i mieszkańców. Będzie to pierwsze ze spotkań, które mają rozpocząć dyskusję o tym, w jaki sposób zagospodarowywać dąbrowskie zbiorniki wodne.

To, jak ten teren się zmieni, zależy przede wszystkim od Państwa.

W przypadku dodatkowych pytań informacji udzielają pracownicy Biura Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej pod nr tel 32 295 96 38 bądź elektronicznie na adres ngo.dabrowagornicza@gmail.com

źródło: www.dabrowa-gornicza.pl