Aktualności

Dni Dąbrowy Górniczej wracają do parku Hallera!

Autor: Karolina Pazera

Dni Dąbrowy Górniczej po czterech latach wracają do parku Hallera! Na przełomie maja i czerwca będziemy świętować w towarzystwie znakomitych muzycznych wykonawców.

Dni Dąbrowy Górniczej odbędą się od 31 maja do 2 czerwca. To będzie nie lada gratka dla wszystkich fanów mocnego brzmienia, ale nie zabraknie też hip-hopowych klimatów. Szykuje się energetyczna, a jednocześnie niezwykle ekscytująca muzyczna podróż.

Pierwszego dnia - będziemy bawić się w hip-hopowych klimatach. O rozgrzanie publiczności zadbają wykonawcy z lokalnej sceny: Prezesura i Bas Tajpan, ale to nie wszystko – czekają na Was prawdziwe legendy polskiego hip-hopu! Wystąpi donGURALesko oraz legendarna Paktofonika z zespołem na żywo!

PROGRAM - 31.05:
17:15 - Prezesura 
18:30 - Bas Tajpan
20:00 - donGURALesko
21:30 - Paktofonika z zespołem na żywo

Drugiego dnia - fani mocniejszych brzmień znajdą coś dla siebie! Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Rysuje obraz polskiej subkultury metalowej, ale nie tylko. Zadba o znakomite humory publiczności, przenosząc nas w świat humoru, dystansu do świata i gier językowych. Na zakończenie wieczoru wystąpią Strachy na Lachy, które w rockowym, energetycznym klimacie podsumują dwa dni naszego muzycznego święta!

PROGRAM - 1.06:
16:00 - Koncert Dotyk Dźwięku
17:50 - Eier
19:30 - Nocny Kochanek
21:15- Strachy na Lachy

Trzeciego dnia - odbędzie się festyn rodzinny, a w jego ramach Miasteczko Dziecięce z mnóstwem atrakcji, warsztatów i animacji dla najmłodszych mieszkańców.

PEŁNY PROGRAM DNI DĄBROWY GÓRNICZEJ 2024

Organizatorem Dni Dąbrowy Górniczej jest Pałac Kultury Zagłębia oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

Sponsor: Akademia WSB