Repertuar

W Krainie Baśni - mikołajkowy spektakl akrobatyczno - taneczny | BRAK BILETÓW

Data wydarzenia:
03 Grudzień 2022 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
20 zł (ulgowy) | 40 zł (normalny)

Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane. Wszystkich chętnych zapraszamy na przedstawienie pt. Zimowa przygoda, które odbędzie się 6 grudnia o 18:00 w Pałacu Kultury Zagłębia. Na wszystkich małych widzów będą czekać dodatkowe atrakcje!

3 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na widowisko akrobatyczno - taneczne zatytułowane „W Krainie Baśni”!

W ten zimowy, przedświąteczny czas zapraszamy Państwa do podróży w Krainę Baśni. Przedstawimy fragmenty 6 najpiękniejszych opowieści dla dzieci w akrobatyczno-tanecznej aranżacji. Niech nikogo nie zdziwi bałwanek Olaf chodzący na rękach, czy Elza wykonująca salto... tak działa magia! Odwiedzimy Krainę Lodu, spotkamy też Kopciuszka idącego na bal, a Mała Syrenka zatańczy w towarzystwie morskich stworzeń. Przygody Alicji w Krainie Czarów wprowadzą Was w radosny nastrój, a czary Diaboliny dostarczą dreszczyku emocji. Nie zabraknie też Opowieści Wigilijnej, dzięki której poczujecie magię Świąt. W ten Mikołajkowy czas przeniesiemy się "W Krainę Baśni " z czasów dzieciństwa, gdzie wszystko jest możliwe. Dajcie się porwać na drugą stronę bajkowego lustra! Zapraszamy wszystkich – małych i dużych na jedyne w swoim rodzaju przedstawienie. Z nami poczujesz Magię Świąt!

Organizator:

Studio taneczno-akrobatyczne Activo Anita Szumiec

Pałac Kultury Zagłębia

Czas trwania:

120min

Obsada:

artyści Studio Activo

Reżyseria i opracowanie:

Anita Szumiec

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia