Repertuar

PIWNICA (letnia scena) - Sexy Suicide

Data wydarzenia:
03 Sierpień 2024 godz. 20:00
Lokalizacja:
Fabryka Pełna Życia
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Dąbrowska Akcja Lato z Pałacem Kultury Zagłębia to mnóstwo rozrywki na świeżym powietrzu!

Jeśli jeszcze nie znacie pałacowego cyklu koncertów PIWNICA, to będziecie mogli poznać jego plenerowe oblicze! PIWNICA - letnia scena zagości 3 sierpnia w Fabryce Pełnej Życia wraz z kolejnym podwójnym koncertem!

g. 20:00 - Sexy Suicide - jak sami o sobie piszą: Jesteśmy bumerami ze starych osiedli, urodzonymi na początku lat osiemdziesiątych. Nie lubimy nowych i ładnych miejsc, żyjemy tym co było, tęskniąc za beztroskim dzieciństwem spędzonym na trzepaku i szczeniackimi latami wchodzenia w dorosłość, podczas brutalnego przełomu wieków. Świat to nie tylko kwiaty i słońce oraz miejsce jakim chciałoby go widzieć większość ludzi, świat to miejsce pełne bólu, tęsknoty i samotności, zatem w naszej muzyce również nie ma miejsca na eskapizm, mamy natomiast nadzieję że to co robimy może stać się ucieczką dla wszystkich wysoko wrażliwych dziwaków.

g. 21:00 - mop 

PIWNICA to cykl koncertów muzyki alternatywnej zapoczątkowany w Pałacu Kultury Zagłębia w 2017 roku. Raz w miesiącu Piwnica Teatralna PKZ gości obiecujące młode, polskie zespoły wykonujące różnorodną muzykę alternatywną. W ciekawej przestrzeni Piwnicy rozbrzmiewa muzyka elektroniczna, indie-pop i wiele innych. Można usłyszeć znane zespoły występujące na festiwalach muzyki alternatywnej, startujące w konkursach muzycznych, będące na początku swojej muzycznej kariery i prezentujące wysoki poziom artystyczny, połączony ze świeżą energią. TERAZ cykl wychodzi w PLENER na dwa podwójne koncerty 27 lipca i 3 sierpnia w Fabryce Pełnej Życia

WYDARZENIE ORGANIZOWANE PRZEZ PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA

W PRZYPADKU NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY, KONCERT ZOSTANIE PRZENIESIONY DO WARSZTATU FABRYKI PEŁNEJ ŻYCIA.

 

Lokalizacja na mapie