Repertuar

Koncert - Natalia Przybysz

Data wydarzenia:
23 Październik 2015 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Normalny - 20 zł
Ulgowy - brak
Brak biletów

Poniektórzy mogą Natalię kojarzyć jeszcze za czasów zespołu „Sistars”, który – jak sama nazwa wskazuje – stworzyła ze swoją siostrą Pauliną. Artystka lubująca się w klimatach R&B, soul i hip hop. W 2006 roku rozpoczęła solową karierę, nagrywając pierwszą płytę w duecie z producentem muzycznym Envee pt.: „Maupka Comes Home”, który ukazał się w 2008 roku. Kolejnymi albumami były: „Gram Duszy” (2010) oraz „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin” (2013). Jej ostatnia płyta, wydana rok temu, nosząca tytuł „Prąd” zdobyła miano złotej oraz przyniosła wokalistce nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku rock i Utwór roku 2015. Natu jest jedną z nielicznych polskich artystek, która potrafi odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych. Oryginalność i ciekawa barwa głosu pozwalają jej wyróżnić się na tle innych. Jak sama twierdzi chce śpiewać do końca życia: „Najchętniej zaśpiewałabym na swoim własnym pogrzebie”.

W skład jej zespołu wchodzą: Jurek Zagórski (gitara), Mateusz Waśkiewicz (gitara), Filip Jurczyszyn (bas), Hubert Zemler (perkusja).

Koncert odbędzie się w ramach Festiwalu Kultury Zagłębie Wood.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia