UTW

Kawa z Gwiazdą - Krzysztof Tyniec

Data wydarzenia:
06 luty 2017 godz. 17:30
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
Normalny - 10 zł
Ulgowy - brak

Czarował i nadal czaruje swoim głosem i grą aktorską – Krzysztof Tyniec. Starsze pokolenia znają go z występów w Kabarecie Olgi Lipińskiej oraz wielu ról na szklanym ekranie. Nieco młodsi kojarzą go z programów dla dzieci pokroju Tik-Taka i Telewizyjnego Teatrzyku Piosenki dla Dzieci Fasola. Swoim entuzjazmem i piosenką wprowadzał radosną atmosferę w milionach polskich domów. Atmosfera ta zapanuje również w Pałacu Kultury Zagłębia, gdzie 6 lutego o godzinie 17:30 spotka się z dąbrowską publicznością podczas Kawy z Gwiazdą. Prowadzącą rozmowę będzie tradycyjnie Agnieszka Strzemiśka z Radia Katowice.

Krzysztof Tyniec to artysta nietuzinkowy. Jako aktor zagrał w wielu serialach m.in. Bożej Podszewce, Daleko od noszy czy Tygrysach Europy. Oprócz swojego talentu muzycznego, któremu dał pokaz na dwóch albumach: Ulotne Piosenki i Dopokąd, zasłynął użyczając głosu w serialach i filmach dla dzieci. Dzięki niemu cała Polska w latach 90. śpiewała utwór Hakuna Matata z Króla Lwa, a postacie Goofiego, Królika Bugsa i Dżina z serialu animowanego Aladyn mogły rozbawiać nas do łez, podczas wieczorynek i niedzielnego południa z Disneyem.

Jego wielobarwna postać z pewnością nada Kawie z Gwiazdą niepowtarzalnego smaku.

Fot.: Tatiana Jachyra

Foto.: Going.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia