Placówki

Karnawałowy Kinderbal

Data wydarzenia:
25 Styczeń 2019 godz. 17:00 - 19:00
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
10 zł

Informujemy, że w związku z tragicznymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w ostatnich dniach w Gdańsku i ogłoszoną żałobą narodową, uległ zmianie termin Karnawałowego Kinderbalu w PKZ Domu Kultury Ząbkowice. Wydarzenie planowane na dzień 19 stycznia, odbędzie się w piątek 25 stycznia. Start o godzinie 17:00. Zakupione przez Państwa bilety nie tracą ważności i obowiązują w nowym terminie.

Istnieje również możliwość zwrotu biletu. Osoby, które zakupiły bilet poprzez system biletowy, mogą zwrócić bilet kontaktując się mailowo z obsługą systemu: rezerwacje@palac.art.pl. Osoby, które zakupiły bilety osobiście, mogą zwrócić je w Kasie PKZ.

Karnawał czas zacząć! W PKZ Domu Kultury Ząbkowice na dzieci będzie czekać prawdziwy, kolorowy bal, który odbędzie się 25 stycznia w godz. 17:00-19:00. Oprócz pląsów na parkiecie i zabaw tanecznych nie zabraknie animacji, gier, baniek mydlanych, a także konkursu na królową i króla balu. Imprezę poprowadzą energiczni Klauni z Centrum Europy. Nie zapomnijcie o karnawałowych kostiumach!

regulamin

Lokalizacja na mapie