Repertuar

Scena/anecS dla dzieci - Alicja Janosz Dzieciom

Data wydarzenia:
13 Październik 2024 godz. 10:00
Lokalizacja:
Scena Sali Teatralnej PKZ
Ceny biletów: 
35 zł | 45 zł

13 października o 10:00 zapraszamy na rodzinny koncert Alicji Janosz w wyjątkowym projekcie: Alicja Janosz Dzieciom, z którą najmłodsi wraz z rodzicami zasiądą na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia

Alicja na scenie zadebiutowała jako 8-latka, mając 15 lat wygrała "Szansę na Sukces", a w wieku 17 lat - pierwszy Polski talent-show pt. "Idol". Zaraz po tym ukazała się debiutancka płyta artystki "Alicja Janosz", po kilku latach wydała solowe albumy "Vintage" i "Retronowa" oraz dwa krążki z zespołem HooDoo Band, z którym zagrali mnóstwo koncertów, zdobyli status Złotej Płyty i nominację do Fryderyka.

Wraz z narodzinami synka, które przyniosły mnóstwo wyzwań , przestrzeni oraz dużo nowych możliwości - zmieniła nieco swoje ścieżki zawodowe. Aktualnie pracuje z dziećmi w Wolnej Szkole i prowadzi warsztaty wokalne dla maluszków i dla młodzieży, dzięki którym pojawił się pomysł na aktualny projekt Alicji.

Niedawno ukazała się płyta dla dzieci z której piosenki gra na koncertach na żywo wraz ze swoim fantastycznym zespołem! Jest to rodzinny projekt,  producentem krążka i współautorem większości piosenek jest mąż Alicji – Bartek Niebielecki, synek - Tymek również wziął udział w nagraniach!

Moją misją jest dawanie dzieciom radości poprzez wspólny śpiew i taniec, a także wprowadzanie dzieci w świat wartościowej muzyki oraz wspieranie ich w poczuciu integralności.

Scena/anecS dla dzieci - to nowy cykl, w którym najmłodsza publiczność (w wieku +3 lata) spotka się z muzyką w zapleczu głównej sceny Pałacu Kultury Zagłębia - innymi słowy dzieciaki zasiądą wraz z artystami na głównej scenie PKZ, gdzie wezmą udział w koncertach z gatunku muzyki różnej! Liczy się przede wszystkim znakomita zabawa!

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Scena Sali Teatralnej PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia