Repertuar

Wiosenny szafing dziecięcy

Autor: Edyta Piekoszewska

Wiosna nadciąga wielkimi krokami i już za chwilę znów staniemy przed problemem w co ubrać nasze dzieci, bo po zimie z wszystkiego wyrosły. Po raz kolejny spieszymy z pomocą i wszystkich zajmujących się dziecięcą garderobą zapraszamy na wiosenny szafing pod nazwą „Szafa dzieciaka”, który odbędzie się 9 kwietnia w godzinach od 11.00 do 17.00. Jest to kontynuacja akcji, której pierwsza edycja „Dzieciaki na wiosnę” odbyła się w ubiegłym roku i od tej pory organizowana jest wiosną i jesienią.

Szafing, czyli wymiana lub sprzedaż dziecięcych rzeczy to doskonały sposób, aby w ekologiczny i ekonomiczny sposób pozbyć się niepotrzebnych ubrań, butów, książek, zabawek, fotelików itp. i skompletować dziecku wyprawkę na sezon wiosenno-letni. Łącznie podczas „Szafy dzieciaka” będzie zorganizowanych ok. 50 stoisk szafingowych.

Jak zwykle szafingowi towarzyszyć będzie wiele propozycji dla dzieci: seans w kinie, animacje, gry, zabawy, warsztaty artystyczne i przede wszystkim wiele dobrej zabawy. Główną atrakcją imprezy będzie spektakl teatralny pt.: "Kot w butach" w wykonaniu Teatru Ludowego z Krakowa.