Aktualności

PKZ współorganizatorem wystawy we Wrocławiu

Autor: Małgorzata Fert

Mamy przyjemność poinformować, że Pałac Kultury Zagłębia jest współorganizatorem wystawy malarstwa Andrzeja Piechy, na której będzie można obejrzeć niesamowite i na długo pozostające w pamięci prace artysty.

Ekspozycję zainauguruje wernisaż, który odbędzie się 10 kwietnia 2016 r. (niedziela) o godzinie 16.00, w Centrum Kultury Wrocław-Zachód, ul. Chociebuska 4-6. Wstęp wolny z zaproszeniami dostępnymi w CKWZ.

Malarstwo Andrzeja Piechy zdecydowanie zasługuje na Państwa uwagę. Artysta na obrazach kreuje świat pełen tajemnicy, czasem z pogranicza snu i jawy. Oprowadza widza po swoich lękach i dramatach odgrywając te sceny na jego oczach. Nie wystarczy jedno spojrzenie na obraz aby zrozumieć jego sens, trzeba zagłębić się w ten świat i dać w niego wciągnąć za rękę.

Ekspozycja będzie czynna dla zwiedzających od 10 do 30 kwietnia 2016 roku, w Centrum Kultury Wrocław-Zachód.

Serdecznie zapraszamy!

Jednocześnie przypominamy, że dla wszystkich miłośników sztuki Andrzeja Piechy, istnieje możliwość nabycia w Kasie biletowej Pałacu Kultury Zagłębia, pięknie wydanej publikacji. Wyjątkowy album składa się z ponad 200 prac artysty i jest wzbogacony o jego wiersze i listy oraz wypowiedzi przyjaciół.

Cena katalogu (twarda oprawa) - 20 zł.