Repertuar

Paranienormalna temperatura żartów

Autor: Edyta Piekoszewska

We wczorajsze gorące popołudnie, Sala teatralna PKZ tylko na chwilę przyniosła chłodne ukojenie zgromadzonej po brzegi publiczności. Od początku pojawienia się na scenie Paranienormalnych, temperatura rozbawienia rosła w zastraszającym tempie. Wyjątkowy kontakt z publicznością nawiązał się od pierwszych chwil, kiedy to goście przypominali sobie wcześniejsze wizyty w Dąbrowie Górniczej i w Pałacu KulturyZagłębia, przed jego remontem.

Relacje damsko-męskie, sytuacje z życia codziennego, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury - to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze, a Paranienormalni udowodnili, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany, pomysłowy sposób. Przez 2 godziny publiczność nie miała chwili wytchnienia, a temperatura dobrego humoru osiągnęła swój szczyt podczas bisu, kiedy na scenie pojawiła się ONA – Mariolka…

Nie zawiedli się najwierniejsi wielbiciele Paranienormalnych – po występie mieli okazję zdobyć cenne autografy i zrobić sobie wspólne zdjęcia z ulubionym kabaretem.
 

Zdjęcia: Tomasz Kubisa