Repertuar

Muzyczne Podróże - edycja 2022

Autor: Olaf Otwinowski

Muzyczne Podróże przez Świat z ArcelorMittal Poland

Cykl koncertów Muzyczne Podróże przez Świat pojawił się rok temu na scenie Parku Podlesie, który okazał się idealnym miejscem do wydarzeń plenerowych. W tym roku tematem przewodnim cyklu będą podróże po muzyce lat 70. W odnowionej, pełnej uroku, sprzyjającej wypoczynkowi na świeżym powietrzu przestrzeni usłyszmy muzykę zespołu Maanam oraz Anny Jantar, która gwarantuje letnie uwolnienie zmysłów! 

Harmonogram koncertów:

15 lipca 18:00 - Tribute to Maanam

Tribute to Maanam w wykonaniu Agnieszki Bieńkowskiej z zespołem. Aga - prywatnie rozkochana w kulinarnych podróżach i tańcu dziewczyna z Mazur, a zawodowo - aktorka Teatru Zagłębia w Sosnowcu, uhonorowana statuetką KREATONA i nagrodą im. Leny Starke, która nie boi się żadnych wyzwań. Oddana scenie od dziecka, potrafiąca połączyć wokalne, ruchowe i aktorskie umiejętności w jedną zwartą całość, a przy okazji energetyczna bomba, zawsze dająca z siebie 200%… a nawet więcej! Podczas koncertu widzowie będą mieli okazję usłyszeć m.in. Szał niebieskich ciałBoskie BuenosKocham cię Kochanie mojeSzare mirażeCykadyKrakowski spleenParanojęTo tylko tangoWyjątkowo zimny maj oraz utwór Po prostu bądź.

19 sierpnia 18:00 - Tyle Słońca... - Największe przeboje Anny Jantar

Największe przeboje Anny Jantar w wykonaniu charyzmatycznej wokalistki i pianistki Joanny Smajdor. Joanna ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Z powodzeniem brała udział w programach rozrywkowych Mam talent i The Voice of Poland. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych m.in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej itd. Od kilku lat aktywnie koncertuje, współpracując z topowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Jest także wokalistką Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny!

Zapraszamy do Parku Podlesie!

SPONSOR CYKLU: