Repertuar

Muzyczne Podróże - Tribute to Maanam

Data wydarzenia:
15 Lipiec 2022 godz. 18:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Muzyczne Podróże przez Świat z ArcelorMittal Poland

Pierwszy z dwóch koncertów cyklu Muzyczne Podróże! 15 lipca o 18:00 w zrewitalizowanym Parku Podlesie usłyszymy projekt Tribute to Maanam!

Muzyczne podróże przez świat to cykl, który rozpoczął się rok temu w Parku Podlesie. W tym roku tematem przewodnim cyklu będą podróże po muzyce lat 70. W odnowionej, pełnej uroku, sprzyjającej wypoczynkowi na świeżym powietrzu przestrzeni usłyszmy muzykę zespołu Maanam oraz Anny Jantar, która gwarantuje letnie uwolnienie zmysłów!

Tribute to Maanam w wykonaniu Agnieszki Bieńkowskiej z zespołem. Aga - prywatnie rozkochana w kulinarnych podróżach i tańcu dziewczyna z Mazur, a zawodowo – aktorka Teatru Zagłębia w Sosnowcu, uhonorowana statuetką KREATONA i nagrodą im. Leny Starke, która nie boi się żadnych wyzwań. Oddana scenie od dziecka, potrafiąca połączyć wokalne, ruchowe i aktorskie umiejętności w jedną zwartą całość, a przy okazji energetyczna bomba, zawsze dająca z siebie 200%… a nawet więcej! Podczas koncertu widzowie będą mieli okazję usłyszeć m. in.: Szał niebieskich ciał, Boskie Buenos, Kocham cię Kochanie moje, Szare miraże, Cykady, Krakowski spleen, Paranoję, To tylko tango, Wyjątkowo zimny maj oraz utwór Po prostu bądź.

W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do Pałacu Kultury Zagłębia.

SPONSOR: