Repertuar

Kabaret Paranienormalni w Pałacu!

Autor: Małgorzata Fert

Już 7-go czerwca, w Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi jeden z najlepszych polskich kabaretów – trzech przystojnych mężczyzn, z których jeden lubi wcielać się w postać zwariowanej blondynki, czyli Kabaret Paranienormalni!

Igor Kwiatkowski, Michał Paszczyk, Robert Motyka to trio, które potrafi rozbawić nawet największego introwertyka. Trzy niezwykłe osobowości, różniące się nie tylko podejściem do kabaretu, ale również do życia codziennego, skąd czerpią inspiracje do pisania skeczów. Wszyscy wystąpią w prawie dwugodzinnym programie „Żarty się skończyły – na bis”, 07.06.2015 r. o godzinie 16.00, w Sali teatralnej PKZ.

Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku, w Jeleniej Górze, czego siłą sprawczą był Igor Kwiatkowski, znany z ról Mariolki i Kryspina – cesarza Internetu. Kolejne lata ich działalności, to znakomite skecze i nagrody w festiwalach, również w Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej „Debeściak” 2007, podczas której zajęli III miejsce i tytuł „Ściaka”. Kabaret cieszy się niezwykłą popularnością, nie tylko ze względu na niebywałą kreatywność, lecz także bezpośrednie podejście do publiczności. Od niedawna można ich zobaczyć w autorskim programie „Paranienormalni Tonight” w TVP2.

Zapraszamy każdego, kto lubi dobrą zabawę, połączoną ze zrywaniem boków… ze śmiechu rzecz jasna!

Autor tekstu: Olaf Otwinowski