Relacje

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych!

Autor: Olaf Otwinowski

Dwa dni Popisu Artystycznego za nami! Jesteśmy dumni ze wszystkich podopiecznych, którzy wystąpili na scenie, pokazując to, czego nauczyli się przez cały sezon zajęć i warsztatów organizowanych przez Pałac Kultury Zagłębia oraz jego placówki.  

Ostatnie 48 godzin stało pod znakiem tańca, muzyki, śpiewu, gry na instrumentach, kabaretu i gry aktorskiej. Najmłodsi zaprezentowali swoje talenty nie tylko swoim rodzicom, ale również publiczności, która mogła brać udział w występach bezpłatnie. Była to doskonała okazja, by zaznajomić się z ofertą edukacyjną pałacu. Wśród publiczności było widać łzy wzruszenia, których wszystkim życzyła dyrektor PKZ Małgorzata Majewska - otwierając tegoroczny popis. Na scenie zobaczyliśmy dzieci w każdym wieku, począwszy od kilkunastomiesięcznych maluchów z grupy Od niemowlaka do przedszkolaka, po kilkunastolatków z grup tanecznych. Wszystkim należą się wielkie brawa. Na owację na stojąco zasłużyli instruktorzy, którzy wkładając serce w swoją pracę, przygotowali ten niezwykły popis talentów!

Zapisy na kolejny sezon zajęć Edukacji Artystycznej PKZ już we wrześniu, podczas Dni Otwartych. A tymczasem życzymy wszystkim dzieciakom udanego, wakacyjnego wypoczynku!