Kino

Zupa nic - seans filmowy

Data wydarzenia:
16 Wrzesień 2021 godz. 17:00
Pokaż wszystkie
  • 10 Wrzesień 2021 godz. 17:00
  • 13 Wrzesień 2021 godz. 17:00
  • 14 Wrzesień 2021 godz. 17:00
  • 15 Wrzesień 2021 godz. 17:00
  • 16 Wrzesień 2021 godz. 17:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
Normalny - 15 zł
Ulgowy - 13 zł

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem korzystania z usług kina Kadr w okresie ograniczeń wywołanych epidemią koronawirusa.

Gatunek: komedia obyczajowa kraj produkcji: Polska 2021; czas trwania: 92 min
Reżyseria: Kinga Dębska, obsada: Kinga Preis, Adam Woronowicz, Ewa Wiśniewska, Przemysław Bluszcz

Marta jest romantyczką i szkolną ofiarą losu. Dzieli pokój z siostrą Kasią i babcią (Ewa Wiśniewska), która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą swe małżeńskie życie toczą rodzice, Tadek (Adam Woronowicz) i Elżbieta (Kinga Preis). On jest stale upokarzanym przez system inteligentem, który po pracy pędzi bimber i po cichu zazdrości opływającemu w dobrobyt szwagrowi (Rafał Rutkowski). Ona jest przewodniczącą zakładowej Solidarności z potrzebą wolności i marzeniem, żeby w końcu wyrwać się z Polski. Prawdziwe emocje dla całej rodziny zaczną się jednak wtedy, gdy pod blokiem stanie wymarzony pomarańczowy maluch. Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu oraz zagranicznych wojaży, a dorastająca Marta po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakocha. "Zupa nic" to prequel uznanego przez widzów i krytyków filmu "Moje córki krowy".

Źródło: Kino Świat

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia