Repertuar

Zmajstrowane - lampa origami | ODWOŁANE

Data wydarzenia:
23 Lipiec 2022 godz. 10:00
Lokalizacja:
Fabryka Pełna Życia
Ceny biletów: 
100 zł

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE WARSZTATY Z ROBIENIA LAMP ORIGIAMI ZOSTAŁY ODWOŁANE. KWOTA ZA BILETY ZAKUPIONE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZOSTANIE ZWRÓCONA AUTOMATYCZNIE NA KONTO BANKOWE.

Zmajstrowane to seria warsztatów prowadzonych przez rzemieślników i artystów.  W ramach każdego spotkania bierzemy na warsztat inny temat z dziedziny designu, renowacji czy tworzenia przedmiotów użytkowych. Istotne jest, że uczestnicy wychodzą nie tylko z porcją fachowej, unikalnej wiedzy ale również z meblem, nad którym intensywnie pracowali podczas warsztatów!

Podczas drugiego spotkania cyklu, które odbędzie się 23 lipca o 10:00 w warsztacie Fabryki Pełnej Życia, stworzymy lampę origami!

Na warsztaty składania lamp origami, które w całości powstaną z niezwykłych materiałów marki Papierowy dizajn. Będziemy pracować na unikalnych na polskim rynku, ekologicznych papierach wytworzonych z kukurydzy, winogron czy kiwi. Efektem warsztatów będą własnoręcznie wykonane, kolorowe lampy, które ozdobią Wasze wnętrza i nadadzą im wyjątkowego charakteru. Warsztat potrwa 2 godziny, zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia. Warsztat jest odpowiedni dla osób początkujących. Warsztaty nowoczesnego origami poprowadzi Magdalena Rukasz, twórczyni projektu "Dobrze się składa". Ta polska marka użytkowego origami łączy w swoich produktach estetyczną i intrygującą formę z nowoczesnym rękodziełem opartym na tradycyjnej sztuce składania papieru. Jej projekty były prezentowane w ramach wystaw w Polsce i Europie, a papierowe lampiony oświetlają coraz więcej domów.

Prowadzenie warsztatów: Dobrze się składa

Cena: 100 zł/osoba

REGULAMIN

PARTNER WYDARZENIA:

Lokalizacja na mapie