Repertuar

Złodziej - spektakl

Data wydarzenia:
02 Grudzień 2018 godz. 19:30
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 90 zł
Ulgowe - brak

2 grudnia o 19:30 na deskach dużej sceny Pałacu Kultury Zagłębia po raz drugi zobaczymy znakomity spektakl teatralny Złodziej z Cezarym Żakiem w roli głównej! 

Opis spektaklu: Sprawa jest bardzo mocno podejrzana. Cezary Żak wpada w prawdziwe opały. Przyłapany na gorącym uczynku musi tak zwieść wszystkich domowników; Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę Rafała Królikowskiego i Jacka Braciaka, by ci uwierzyli mu, że choć przebywa w obcym domu, wcale nie jest złodziejem. Trudne zadanie? To się dopiero okaże. Zwłaszcza, że przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją - psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. A całe to zamieszanie ma na dodatek wielce nieprzewidywalne zakończenie. Tak z grubsza da się określić punkt wyjścia historii, którą opowiada Eric Chappell w sztuce Złodziej. Autor ten zaliczany jest do grona najlepszych angielskich pisarzy komediowych. Powodzeniem cieszą się nie tylko jego sztuki teatralne. ale także scenariusze filmów i seriali. Sztuka Złodziej tak przypadła do gustu Cezaremu Żakowi, że nie mógł sobie i przy okazji widzom odmówić wyreżyserowania jej i zagrania tytułowej roli. Czy dorównał, w głównej roli złodzieja Spriggsa legendzie polskiej sceny - Janowi Kobuszewskiemu? Najlepiej przekonać się o tym osobiście, wybierając się na spektakl. Bowiem Złodziej to doskonała gra aktorska, wyśmienita zabawa, błyskotliwe żarty przeplatane brawurowymi zwrotami akcji, a na koniec - zaskakujący finał.

Obsada: 
Cezary Żak 
Renata Dancewicz 
Rafał Królikowski 
Leszek Lichota
Izabela Kuna

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Cezary Żak
Scenografia: Maciej Chojnacki 
Kostiumy: Sylwester Krupiński
Muzyka: Krzysztof Komeda

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą

ORGANIZATOR
Impresario Art
tel. 730 860 610
biuroimpresariat@onet.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia