Kino

Zigzag Kid - film dla dzieci

Data wydarzenia:
04 Czerwiec 2016 godz. 10:30
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
10 zł

Dzień Dziecka w kinie Kadr

Reżyseria: Vincent Bal
Produkcja: Holandia 2012
Czas trwania: 95 minuty
Kategoria wiekowa: 9+
Film z lektorem

Historia Nono, najmłodszego i najlepszego inspektora, który rozwiązuje najważniejszą zagadkę: historię swojej zmarłej mamy i własnej tożsamości.

Nono wychowuje ojciec i jego partnerka Gaby, mamy nie znał. Jego tata jest detektywem, inspektorem i od zawsze trenuje Nono w tym fachu. Na dwa dni przed 13. urodzinami, czyli bar micwą, symbolicznym wejściem w dorosłość, Nono dostaje specjalną misję. Ma rozpoznać w pociągu swojego nauczyciela i udać się z nim na trening, żeby stać się niczym prawdziwy inspektor.

Rozpoczyna się ciąg przygód, bo jako misję Nono wybiera dwie rzeczy: zdobyć dla Gaby artefakty, o których zawsze marzyła, i dowiedzieć się czegoś o swojej matce. Czeka go rozwiązanie ciągu zagadek, a historia jego mamy okazuje się bardziej zagmatwana, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Zigzag to fabularny przygodowy film z mocno psychologicznym tłem. Za pomocą historii pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji opowiada o problemie tożsamości, szukaniu swoich korzeni i potrzebie poznania przeszłości.

--------------------------------------------------------
Vincent Bal (ur. 1971) – pochodzący z Belgii reżyser i scenarzysta. , Jego wcześniejsze filmy to Minoes (2001) i The Bloody Olive (1997).

--------------------------------------------------------

"Jeże na wakacjach – pocztówka Kina Dzieci KONKURS". W kinie dzieci otrzymają pocztówkę, którą mogą zabrać ze sobą i wysłać na podany na odwrocie kartki adres do 31 sierpnia br. Proponujemy dzieciom wysłanie kartki z wakacji i pokazanie nam, gdzie jeże się wybrały w podróż. Pocztówkę można np. pokolorować/wykleić (technika dowolna).

źródło: dzieciakinahoryzoncie.pl , filmweb.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia