Kino

ZagłębieWood - spotkanie z Elżbietą Dzikowską "Ze mną przez świat",

Data wydarzenia:
20 Październik 2016 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Normalny - 5 zł
Ulgowy - brak

20 października o godzinie 19.00 w Sali Teatralnej spotkamy się z popularną podróżniczką i zarazem przesympatyczną osobą – Elżbietą Dzikowską, która opowie o swoich podróżach, książkach i niezwykłych przygodach, jakie miały miejsce w jej życiu, w przeciągu całej kariery. Wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Kultury ZagłębieWood.

Elżbieta Dzikowska - słynna podróżniczka, autorka książek, artykułów publicystycznych, audycji radiowych i telewizyjnych, operator i reżyser filmów dokumentalnych. Prowadziła popularny podróżniczy program telewizyjny „Pieprz i wanilia”, którego współautorem był Tony Halik. Dokument był emitowany na antenie TVP przez ponad 20 lat i liczył ponad 300 odcinków. Z inicjatywy Dzikowskiej powstało Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika w Toruniu, któremu przekazała wiele podróżniczych pamiątek. W 2015 roku Dzikowska wróciła z programem „Pieprz i Wanilia”, tym razem na antenie TVN Biznes i Świat.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia