Repertuar

ZagłębieWood - spektakl "Sex, Prochy i Rock&Roll"

Data wydarzenia:
12 Listopad 2016 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Normalny - 20 zł
Ulgowy - brak

Uwaga!  Bilety na spektakl są nienumerowane, a miejsca dla widzów będą usytuowane na scenie.

Spektakl "Sex, prochy i Rock&Roll" zagości na scenie Pałacu Kultury Zagłębia, w ramach Festiwalu Kultury ZagłębieWood 12 listopada, o godzinie 17.00. W roli głównej Bronisław Wrocławski. Zapraszamy wszystkich zwolenników teatru, na tę dającą do myślenia, wielokrotnie nagradzaną sztukę Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.

Monodram autorstwa Bronisława Wrocławskiego, według tekstu Erica Bogosiana w reżyserii Jacka Orłowskiego. Spektakl ten to portret ludzi o różnym statusie społecznym. Opowieść o życiowych frustratach, budzących momentami odrazę, a czasami współczucie. Osobach poszukujących swojego miejsca na ziemi, w obliczu brutalnej rzeczywistości. Seks, pieniądze, narkotyki stanowią ich fetysz, przez co zatracają rzeczywiste spojrzenie na otaczający ich świat. Spektakl, który skłania do refleksji i pytania, czy autor ma skłonność przerysowywania, czy też realnie przedstawił demoralizację społeczeństwa.

Czas trwania spektaklu: 100 minut.

SZANOWNI PAŃSTWO PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE NA SPEKTAKL

OSOBY SPÓŹNIONE NIE ZOSTANĄ WPUSZCZONE NA SALĘ TEATRALNĄ, BEZ MOŻLIWOŚCI ZWROTU KOSZTU BILETU LUB JEGO WYMIANY

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia