Repertuar

ZagłębieWood - koncert Smolik/Kev Fox

Data wydarzenia:
21 Październik 2016 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Normalny - 20 zł
Ulgowy - brak

Drugi z koncertów podczas tegorocznej edycji Festiwalu Kultury ZagłębieWood w Pałacu Kultury Zagłębia. Koncert polskiego kompozytora i instrumentalisty Smolika i brytyjskiego muzyka Keva Foxa 21 października o godzinie 19.00! Na scenie w PKZ zagrają utwory ze swojego wspólnego projektu, nagradzanego w roku 2015 w kategorii "Najlepsza płyta". Ich występ to łamanie muzycznych barier, powiew nostalgicznej atmosfery, w klimacie instrumentalnej melancholii Smolika i tajemnicznego wokalu Keva Foxa.

Jako support, przed koncertem Smolik/Kev Fox zagra Swiernalis. Swiernalis to 27-letni Paweł Swiernalis. Tworzy sam - zarówno muzykę, jak i frapujące, wyjątkowe teksty, które są składową jego osobistych przeżyć i obserwacji rzeczywistości. Zagrał już ponad 150 koncertów na terenie całej Polski, a także na największym azjatyckim festiwalu showcase'owym - Zandari Festa w Korei Południowej. Właśnie ukazał się jego debiutancki album "DRAUMA", wraz z teledyskiem do utworu "Dzikie Palmy" - opowiadającym historię szalonego uczucia, inspirowanym powieścią Williama Faulknera o tym samym tytule.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia