Repertuar

ZagłębieWood - koncert Hertz Klekot

Data wydarzenia:
04 Listopad 2016 godz. 18:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
Normalny - 5 zł
Ulgowy - brak

Hertz Klekot dołącza do zespołów lokalnych, które zagraja podczas Festiwalu Kultury ZagłębieWood, w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Koncert zaplanowany jest na 4 listopada, godz. 18.00. Jak sami o sobie mówią, posiadają trzy rodzaje piosenek: „o miłości szczęśliwej”, „o miłości nieszczęśliwej” i „o niczym ważnym”. Dlatego z całą pewnościa, każdy znajdzie coś dla siebie.

Symboliczną datą rozpoczęcia działalności grupy Hertz KLekot jest 13 maja 2013 roku. Wtedy to w ramach inauguracji cieszyńskiej zabawy juwenaliowej kapela dała swój pierwszy koncert. Od tego czasu H KL zagrał 50 koncertów, głównie na terenie krajów Grupy Wyszechrackiej – Polski (49) i Czech (1). Hertz KLekot tworzą student, byli studenci i absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Obecnie zespół ma bazę na terenie miasta Sosnowiec. Na repertuar grupy składają się autorskie utwory słowno-muzyczne w gatunkach: rock, punk, reggae, ska, accordion-power-rick, discko-polnische i oczywiście jazz.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia