Repertuar

ZagłębieWood - koncert Disephia

Data wydarzenia:
28 Październik 2016 godz. 18:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
Normalny - 5 zł
Ulgowy - brak

28 października, godzina 18.00 - to termin koncertu zagłębiowskiego zespołu metalowego "Disephia", który odbędzie się w ramach Festiwalu Kultury ZagłębieWood w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Każdy, kto ma ochotę na chwilkę zapomnienia przy ostrych brzmieniach, znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza że Dispehia zasłynęła już na kilku festiwalach i u boku zespołów legend.

Zespół w obecnej odsłonie działa prężnie od 2013 roku. Gramy ogólnie pojęty metal. Głównie te bardziej melodyjne odmiany. Nasza piątka rozumie się bez słów. Wspólnie dążymy do założonych celów. W tej chwili kończymy rejestrację naszego pierwszego długogrającego albumu. Na początku 2016 roku udało nam się zagrać koncert z gwiazdą polskiej sceny metalowej – Hunterem. W drugiej części lutego wystartowaliśmy drugi raz w swojej biografii na Emergenza Festival, przechodząc ponownie do półfinału Śląskiego. W kwietniu 2016 roku podczas 8-ej edycji MetalFest zagraliśmy na jednej scenie z Maetrią oraz legendarnym TSA!
Naszym największym skarbem jest zdecydowanie front, a dokładniej urocza ruda kobietka, która głosem potrafi zamknąć twarz niejednemu niedowiarkowi. Tak – Ada zdecydowanie potrafi śpiewać ciężko, metalowo, ale również melodyjnie, gdy tego potrzeba! Dużo gitarowych riffów, melodii na dwie gitary, solówek, dopełnionych ciężko osadzoną sekcją rytmiczną to nasze domeny.

Skład zespołu:

Ada Płachcińska – Wokal
Łukasz Bargiel – Gitara
Daniel Ząbczyński – Gitara
Krystian Mucha – Bas
Przemek Witelus - Perkusja

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia