Repertuar

ZagłębieWood 2019 - Mrozu "Aura"

Data wydarzenia:
16 Październik 2019 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
25 zł

Zbliża się kolejna edycja Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood! Tradycyjnie współorganizatorem festiwalu jest Pałac Kultury Zagłębia, w którym odbędą się spektakle teatralne oraz koncerty. Trzecim wydarzeniem w ramach ZagłębieWood 2019 w PKZ będzie koncert Aura w wykonaniu MROZA, który zaprezentuje materiał z nowego krążka 16 października o 19:00 w Sali Teatralnej PKZ!

Tegoroczna odsłona Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood to przede wszystkim koncerty, spektakle, wystawy i spotkania autorskie, które odbędą się w lokalnych instytucjach kultury. Festiwal w Pałacu Kultury Zagłębia rozpocznie się 14 października od koncertu zespołu Wojciecha Waglewskiego, a zakończy 24 października koncertem Julii Sawickiej. Szykuje się miesiąc wypełniony atrakcjami, których harmonogram można znaleźć TUTAJ.

Po 10 latach od debiutu, oraz po dwóch latach od przełomowej płyty Zew, Mrozu serwuje nam kolejną porcję muzyki. Iskrą do powstania piątego albumu było ponowne połączenie sił kompozytorsko-producenckich z Dryskullem. Rok spotkań w domowych studiach zamienił się w podróż przez euforię, nostalgię, metafizykę, aż po szorstką prozę życia. Cała ta rezonująca energia wybrzmiała w dźwiękach ich wspólnych fascynacji rock'and'rollem, soulem czy bluesem.

 

ORGANIZATORZY FESTIWALU

           

 

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia