Repertuar

ZagłębieWood 2019 - Judy - spektakl

Data wydarzenia:
22 Październik 2019 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
25 zł

Zbliża się kolejna edycja Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood! Tradycyjnie współorganizatorem festiwalu jest Pałac Kultury Zagłębia, w którym odbędą się spektakle teatralne oraz koncerty. Czwartym wydarzeniem, a drugim spektaklem teatralnym w ramach ZagłębieWood 2019 w PKZ będzie sztuka Judy w reżyserii Sławomira Chwastowskiego. 22 października o 19:00 na deskach Sali Teatralnej zobaczymy jedyną i niepowtarzalną Hannę Śleszyńską.

Tegoroczna odsłona Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood to przede wszystkim koncerty, spektakle, wystawy i spotkania autorskie, które odbędą się w lokalnych instytucjach kultury. Festiwal w Pałacu Kultury Zagłębia rozpocznie się 14 października od koncertu zespołu Wojciecha Waglewskiego, a zakończy 24 października koncertem Julii Sawickiej. Szykuje się miesiąc wypełniony atrakcjami, których harmonogram można znaleźć TUTAJ.

Judy- znajdujemy się sama na sam z aktorką w jej garderobie. Przed nią koncert w Kopenhadze, jak się okaże ostatni, za kilka miesięcy zginie tragiczną śmiercią. Do wyjścia na scenę zostało kilkadziesiąt minut. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, o bezwzględności producentów. Mówiąc w skrócie o świecie, w którym liczy się tylko pieniądz i to, czy ten pieniądz jeszcze możesz zarobić. W 2006 roku sztuka podbiła Broadway.

Obsada:
Hanna Śleszyńska
Hubert Podgórski/Piotr Tołoczko
Tekst i reżyseria: Sławomir Chwastowski
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: David Zaleski, Varvara Frol

Czas spektaklu: 100 minut

 

ORGANIZATORZY FESTIWALU

           

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia