Repertuar

Wielka Gala Noworoczna 2024 - Koncert Wiedeński oraz Światowe Standardy Muzyki Rozrywkowej

Data wydarzenia:
27 Styczeń 2024 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter: 100 zł | 140 zł | 160 zł
Balkon: 100 zł
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów

27 stycznia o godz. 18:00 zapraszamy Państwa w niezapomnianą, muzyczną podróż - Wielką Galę Noworoczną - Koncert Wiedeński oraz Światowe Standardy Muzyki Rozrywkowej.
Zapewniamy, że będzie to wyjątkowe przeżycie artystyczne, estetyczne i uczuciowe, wzbudzające zachwyt we wszystkich sferach zmysłów. Okrążymy razem kulę ziemską w towarzystwie najznamienitszych arii, duetów operetkowych, walców i polek - Johanna Straussa oraz światowych standardów muzyki rozrywkowej, piosenek musicalowych.  Stany Zjednoczone, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Austria, Węgry, Francja, Polska to tylko niektóre miejsca na mapie naszej podróży…
 

Wykonawcami koncertu są znakomici artyści, którzy na scenach w kraju i za granicą zyskali aplauz i sympatię publiczności:
 

  • Monika Biederman –Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton) tworzą jedyny w swoim rodzaju duet wokalno- taneczny –” DUO PERFORMANCE”.

Oboje są absolwentami Wydziału Wokalno - Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie. Są laureatami krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych. 
Z niespotykaną muzykalnością, wdziękiem i urokiem potrafią zaczarować publiczność. Dzielenie się swoimi talentami daje im niezwykłą radość i satysfakcję.
 

  • Ewa Romaniak – aktorka i piosenkarka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Stworzyła blisko sto ról teatralnych zdobywając sobie przychylność widzów i krytyków.  Tym razem wystąpi w roli konferansjerki, która nie tylko w wytworny sposób poprowadzi całość koncertu, ale i opowie zabawne anegdoty czy zaśpiewa dowcipne piosenki.
     
  • Orkiestra Symfoniczna Mieczysława SmydyArte Symfoniko, złożona z wybitnych instrumentalistów.
     
  • Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. Władysława Szlęka z Krynicy Zdroju – ze wszech miar utalentowane artystki, które pod okiem choreografki i instruktorki tańca – Pani Małgorzaty Malczak potrafią wykreować na scenie niezwykłą aurę i niezapomniany nastrój. 

 

Wyjątkowe doznania spotęgują olśniewające kreacje, piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna.

W programie koncertu wybrzmią m.in.:
- brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z "Księżniczki czardasza", "Wesołej Wdówki", "Hrabiny Maricy, "Balu w Savoyu" czy “Barona Cygańskiego
- hity musicali "Skrzypek na dachu", "Upiór w operze", "My fair lady", "Deszczowa piosenka",
- przeboje światowej piosenki, jak „Hallelujah”,” O sole mio”,” Mambo italiano”, „Time to say goodbye” i inne.
 

To wszystko do usłyszenia i przeżycia już niebawem.
Pozwólcie się Państwo porwać do zaczarowanego świata muzyki i tańca.
Do zobaczenia!

 

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST Agencja Artystyczna MUZA

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia