Repertuar

Wieczór z Osiecką - jesienny koncert orkiestry Maxime

Data wydarzenia:
03 Październik 2023 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 50 zł

3 października o 18:00 zapraszamy na niezapomniany Wieczór z Osiecką - jesienny koncert orkiestry Maxime, który odbędzie się w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia.

Orkiestra Maxime powstała w 2022 roku z inicjatywy między innymi obecnego pierwszego dyrygenta Orkiestry, Andrzeja Mandryki - dąbrowianina, absolwenta dąbrowskiego Zespołu Szkół Muzycznych im. M. Spisaka, obecnie studenta Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Orkiestra jest zrzeszona w Stowarzyszeniu Maxime, którego podstawę stanowią osoby związane z Dąbrową Górniczą. Mitem założycielskim dla Stowarzyszenia stał się koncert Kolędy, pastorałki i nie tylko..., podczas którego rok rocznie stowarzyszenie zbiera pieniądze na szczytny cel. Orkiestra miała okazję wystąpić na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia w marcu br. z koncertem wiosennym, w którego programie znalazły się utwory mistrzów muzyki klasycznej oraz przeboje m.in. Marka Grechuty, Anny Jantar i Ireny Santor - teraz przyszła pora na utwory niezastąpionej Agnieszki Osieckiej!

W programie m.in.:

Zielono mi
Kołysanka dla Okruszka
Nim wstanie
Małgośka, szkoda łez
Nie żałuję
Niech żyje bal – finałowy z trzygłosem dla solistów
Miasteczko cud
Wariatka tańczy
Miłość w Portofino
Na kulawej naszej barce
Okularnicy
Ludzkie gadanie
Króliczek
Mój pierwszy bal

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia