Repertuar

Walentynki z Sojka Band

Data wydarzenia:
14 luty 2019 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 20 zł
Balkon - 15 zł

Święto zakochanych nie mogłoby się obejść bez muzyki - zwłaszcza romantycznej i najlepiej granej na żywo, dlatego Pałac Kultury Zagłębia zaprasza na koncert Walentynki z Sojka Band! Orkiestra rozrywkowa wraz z solistami zaprezentuje własne aranżacje muzyki romantycznej 14 lutego o 18:00 w Sali Teatralnej.

Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band powstała jesienią 2004 r. Jej nazwa pochodzi od nazwiska założyciela grupy - Jerzego Sojki - wielokrotnie utytułowanego znanego muzyka, multiinstrumentalisty, doświadczonego dyrygenta oraz aranżera opracowań muzycznych wszystkich utworów wykonywanych przez orkiestrę. Repertuar grupy jest niezwykle urozmaicony. To co charakteryzuje orkiestrę pod batutą Jerzego Sojki to różnorodność brzmień. Grają standardy muzyki jazzowej i tanecznej, ale także muzykę latynoamerykańską, utwory wokalnoinstrumentalne, a nawet autorskie aranżacje muzyki klasycznej.

Wraz z orkiestrą zaśpiewają:

Elżbieta Gawlak
Agnieszka Ozorek
Paweł Zajdek
Grzegorz Janus

Oprawa taneczna: Zofia Szkutnik oraz Oskar Gałczyński 

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia