Repertuar

w Zieloną gramy - Triple Triangle Trio

Data wydarzenia:
25 Lipiec 2020 godz. 18:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny za okazaniem bezpłatnych wejściówek dostępnych online lub przed koncertem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zanim postanowią Państwo wybrać się na koncert i pobrać bezpłatną wejściówkę, prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Cykl w Zieloną gramy nabrał rozpędu, za nami trzy koncerty, a przed nami czwarty w wykonaniu zespołu Triple Triangle Trio! Na koncert w Kręgu Tanecznym Parku Zielona zapraszamy 25 lipca o 18:00! Wydarzenie odbywa się w ramach Akcji Lato 2020 organizowanej m.in. przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Pałac Kultury Zagłębia.

Darmowe wejściówki na wydarzenie będą dostępne od 22 lipca tutaj oraz w systemie biletowym PKZ. W przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony do Pałacu Kultury Zagłębia.

w Zieloną gramy - cykl koncertów plenerowych, które odbywać się będą w każdy weekend lipca i sierpnia w Parku Zielona, a także (wyjątkowo) w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej. Cykl podzielony jest na dwa miejsca. Sobotnie koncerty odbywać się będą w Kręgu Tanecznym, natomiast niedzielne w Parku Hallera. Każdy z nich odbywać się będzie o godzinie 18:00. Podczas wydarzeń w Kręgu Tanecznym zobaczymy zespoły, które m.in. prezentowały się podczas pałacowego cyklu koncertów Kameralne Czwartki. Z kolei na scenie w Parku Hallera zagoszczą Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band oraz Miejska Orkiestra Dęta. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskich parków.

Triple Triangle Trio - po raz pierwszy spotkali się jako nauczyciele w jednej ze śląskich szkół muzycznych… i właśnie tak zaczęła się ich wspólna przygoda. Bawiąc i zaskakując słuchaczy, chcą dostarczyć im niezwykłego rodzaju przeżyć, jakimi jest uczestnictwo w koncertach granych na żywo.

Skład:
Katarzyna Wojszczyk  - flet
Jakub Czekierada - fortepian
Damian Drzymała - perkusja