Repertuar

w Zieloną gramy - Małgorzata Łazowska/Violino

Data wydarzenia:
29 Sierpień 2020 godz. 18:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny za okazaniem bezpłatnych wejściówek dostępnych online lub przed koncertem. Liczba miejsc jest ograniczona.
Bezpłatne wejściówki dostępne od 26 sierpnia.

Uwaga! Dzisiejszy koncert odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia. Serdecznie zapraszamy!

Zanim postanowią Państwo wybrać się na koncert i pobrać bezpłatną wejściówkę, prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Ostatni koncert plenerowy cyklu w Zieloną gramy! 29 sierpnia o 18:00 na scenie Kręgu Tanecznego w Parku Zielona wystąpi dąbrowska artystka Małgorzata Łazowska z zespołem Violino. Wydarzenie odbywa się w ramach Akcji Lato 2020 organizowanej m.in. przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Pałac Kultury Zagłębia.

Darmowe wejściówki na wydarzenie będą dostępne od 26 sierpnia tutaj oraz w systemie biletowym PKZ. W przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony do Pałacu Kultury Zagłębia.

w Zieloną gramy - cykl koncertów plenerowych, które odbywać się będą w każdy weekend lipca i sierpnia w Parku Zielona, a także (wyjątkowo) w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej. Cykl podzielony jest na dwa miejsca. Sobotnie koncerty odbywać się będą w Kręgu Tanecznym, natomiast niedzielne w Parku Hallera. Każdy z nich odbywać się będzie o godzinie 18:00. Podczas wydarzeń w Kręgu Tanecznym zobaczymy zespoły, które m.in. prezentowały się podczas pałacowego cyklu koncertów Kameralne Czwartki. Z kolei na scenie w Parku Hallera zagoszczą Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band oraz Miejska Orkiestra Dęta. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskich parków.

Małgorzata Łazowska wraz z zespołem Violino wykonuje muzykę polską z gatunku klasycznej i operetkowej. Zespół działa od 1991 roku i występuje w różnych składach, zazwyczaj jako duet skrzypcowy ze śpiewem i fortepianem oraz altówką i wiolonczelą. W swoim repertuarze mają m.in. utwory Władysława Szpilmana oraz utwory współczesne.