Repertuar

w Zieloną gramy - Maes Trio

Data wydarzenia:
08 Sierpień 2020 godz. 18:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny za okazaniem bezpłatnych wejściówek dostępnych online lub przed koncertem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zanim postanowią Państwo wybrać się na koncert i pobrać bezpłatną wejściówkę, prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Szósty koncert cyklu w Zieloną gramy! 8 sierpnia g. 18:00 - Park Zielona - a dokłanie Krąg Taneczny. Na scenie zespół Maes Trio! Wydarzenie odbywa się w ramach Akcji Lato 2020 organizowanej m.in. przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Pałac Kultury Zagłębia.

Darmowe wejściówki na wydarzenie będą dostępne od 5 sierpnia tutaj oraz w systemie biletowym PKZ. W przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony do Pałacu Kultury Zagłębia.

w Zieloną gramy - cykl koncertów plenerowych, które odbywać się będą w każdy weekend lipca i sierpnia w Parku Zielona, a także (wyjątkowo) w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej. Cykl podzielony jest na dwa miejsca. Sobotnie koncerty odbywać się będą w Kręgu Tanecznym, natomiast niedzielne w Parku Hallera. Każdy z nich odbywać się będzie o godzinie 18:00. Podczas wydarzeń w Kręgu Tanecznym zobaczymy zespoły, które m.in. prezentowały się podczas pałacowego cyklu koncertów Kameralne Czwartki. Z kolei na scenie w Parku Hallera zagoszczą Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band oraz Miejska Orkiestra Dęta. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskich parków.

Maes Trio - indywidualny styl aranżacji oraz rzadko spotykane zestawienie instrumentów sprawia, że utwory wykonywane przez trio dają wrażenie gry większej ilości muzyków. Repertuar jest bardzo zróżnicowany - od muzyki barokowej do współczesnej. Osobną grupę stanowią: muzyka filmowa, przeboje okresu międzywojennego, standardy muzyki rozrywkowej, jazzowej, operetek.

Skład:
Marzena Mikuła-Drabek - fortepian
Jacek Gros - skrzypce
Dariusz Kasperek - klarnet