Repertuar

w Zieloną gramy - kwartet smyczkowy Dell'Arte - Dąbrowska Akcja Lato 2023

Data wydarzenia:
15 Sierpień 2023 godz. 17:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Drugi z tegorocznych koncertów cyklu w Zieloną gramy, który odbędzie się 15 sierpnia o 17:00 w Parku Zielona - w ramach Dąbrowskiej Akcji Lato 2023. Tego dnia na plenerowej scenie wystąpi kwartet smyczkowy Dell'Arte!

w Zieloną gramy to cykl koncertów plenerowych organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia i miasto Dąbrowa Górnicza w Kręgu Tanecznym Parku Zielona. Każdy z nich prezentować będzie przyjemną muzykę kameralną w wykonaniu młodych i utalentowanych artystów. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskiego parku.

Kwartet Smyczkowy Dell'Arte – to grupa przyjaciół, połączonych wspólną pasją, którym obce są znudzenie i rutyna. Każdy z nich, na co dzień, jest czynnym muzykiem i nauczycielem. Razem stanowią zgraną ekipę ludzi inspirujących siebie wzajemnie, czerpiących ze świata to co najpiękniejsze. Muzyka jest treścią ich życia. Kwartet w repertuarze posiada utwory mistrzów muzyki klasycznej, aranżacje muzyki filmowej, hity zespołów z gatunku POP, tanga, standardy jazzowe.

Skład zespołu:
Grzegorz Wojtasik (skrzypce)
Joanna Kalaga (wiolonczela)
Katarzyna Baczewska (altówka)
Adriana Urbacz  (skrzypce)

WSTĘP WOLNY
W przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony do Pałacu Kultury Zagłębia.