Repertuar

w Zieloną gramy - Kwartet Smyczkowy Dell'arte

Data wydarzenia:
16 Lipiec 2022 godz. 17:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

w Zieloną gramy z ArcelorMittal Poland

Trzeci koncert z plenerowego cyklu w Zieloną gramy! W sobotnie popołudnie - 16 lipca o 17:00 - w Kręgu Tanecznym Parku Zielona wystąpi Kwartet Smyczkowy Dell'arte!

w Zieloną gramy to cykl koncertów plenerowych organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia i miasto Dąbrowa Górnicza. Sobotnie koncerty odbywać się będą zawsze o 17:00 w Kręgu Tanecznym Parku Zielona. Każdy z nich prezentować będzie przyjemną muzykę kameralną w wykonaniu młodych i utalentowanych artystów. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskiego parku.

Kwartet Smyczkowy Dell’arte – to grupa przyjaciół, połączonych wspólną pasją, którym obce są znudzenie i rutyna. Każdy z nich, na co dzień, jest czynnym muzykiem i nauczycielem. Razem stanowią zgraną ekipę ludzi inspirujących siebie wzajemnie, czerpiących ze świata to co najpiękniejsze. Muzyka jest treścią ich życia. Kwartet w repertuarze posiada utwory mistrzów muzyki klasycznej, aranżacje muzyki filmowej, hity zespołów z gatunku POP, tanga, standardy jazzowe.

Skład zespołu:

Grzegorz Wojtasik (skrzypce)
Oskar Radwański  (skrzypce)
Katarzyna Baczewska (skrzypce)
Joanna Kalaga (wiolonczela)

SPONSOR: