Repertuar

w Zieloną gramy - Klaviduo | PRZENIESIONY DO PKZ

Data wydarzenia:
30 Lipiec 2022 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

w Zieloną gramy z ArcelorMittal Poland

INFORMUJEMY, IŻ ZE WZGLĘDU NA NIEKORZYSTNĄ PROGNOZĘ POGODY NA SOBOTĘ (30 LIPCA), KONCERT KLAVIDUO ZOSTAJE PRZENIESIONY DO SALI TEATRALNEJ PAŁACU KULTURY ZAGŁĘBIA - ZAPRASZAMY O 17:00! WSTĘP WOLNY.

Ostatni koncert w ramach lipcowej odsłony cyklu w Zieloną gramy! 30 lipca o 17:00 w Parku Zielona wystąpi Klaviduo

w Zieloną gramy to cykl koncertów plenerowych organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia i miasto Dąbrowa Górnicza. Sobotnie koncerty odbywać się będą zawsze o 17:00 w Kręgu Tanecznym Parku Zielona. Każdy z nich prezentować będzie przyjemną muzykę kameralną w wykonaniu młodych i utalentowanych artystów. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskiego parku.

DUO, czyli dwoje. Muzyka w odcieniach kobiecej subtelności i męskiego zdecydowania. Dwoje muzyków tworzy połączenie charakterów i bogactwo brzmień. Gramy i opowiadamy. Łączymy doświadczenia gry na instrumentach dawnych i współczesnych z pasją i ekspresją przekazu. Klaviduo powstało z myślą o propagowaniu muzyki polskiej, w szczególności dzieł kompozytorów mniej znanych, których twórczość stopniowo ulega zapomnieniu. Klaviduo to Magdalena Bąk oraz Jerzy Michał Wardęski.

W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do Pałacu Kultury Zagłębia.

SPONSOR:

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia